آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/15 00:00

تعطیلی چهار ساعته فرودگاه امام (ره)

طبق اعلام بخش هوانوردی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) این فرودگاه در صبح پنج‌شنبه 14 خرداد‌ماه به مدت چهار ساعت هیچ پروازی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس این تصمیم که جهت برگزاری باشکوه‌تر مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام شده، فرودگاه امام خمینی (ره) از ساعت 7:45 دقیقه تا 11:45 پنج‌شنبه در حوزه عملیات هوانوردی تعطیل خواهد بود تا تمامی پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه از ساعت 11:45 به بعد برقرار شود.

طبق اعلام این فرودگاه در این ساعت شش پرواز در جریان بوده که با این تصمیم زمان آنها تغییر و به ساعات جدیدی اعلام شده است. بر این اساس پرواز 711 تهران - لندن، 723 تهران – هامبورگ، 812 تهران - کراچی، 659 تهران – دوبی و دو پرواز 3403 و 3415 تهران – بغداد با دقایقی تاخیر پس از برقراری مجدد برنامه‌های پروازی در این فرودگاه انجام خواهند شد.

همچنین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) نیز اعلام کرده با توجه به برگزاری مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) تعدادی از پروازهای داخلی و بین‌المللی این شرکت در روز پنج‌شنبه 14 خرداد‌ماه با تغییر زمان مواجه خواهند شد.

برمبنای این اطلاعیه سه پرواز 406 بوشهر – تهران، 345 تهران – تبریز و 268 تهران – مشهد با اندکی تغییر انجام خواهد شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :