آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/27 00:00

ناکامی داعش در هواپیماربایی

به گزارش روزنامه الخبر چاپ الجزایر این اطلاعات شب گذشته توسط یک عضو گروه تروریستی القاعده که در اروپا متلاشی گشت فاش و موجب جلوگیری از اجرای حملات تروریستی دوگانه علیه فرودگاه حاسی مسعود که در این شهر نفت خیز (حاسی مسعود) در 600 کیلومتری جنوب الجزایر وفرودگاه بین المللی هواری بومدین الجزایر شد. 

روزنامه الخبر به نقل از منابعی که نام آنها ذکر نشد افزود: داعش می خواست حمله تروریستی مذکور را از طریق گروه جند الخلافه که اخیرا با داعش بیعت کرده اجرا کند. 

این روزنامه خاطر نشان ساخت، پس از دریافت این اطلاعات اقدامات امنیتی استثنایی از طریق فرودگاه بین المللی الجزایر ودیگر فرودگاهها از جمله تشدید تدابیر امنیتی، ماموریت به یگان های نظامی ویژه آموزش دیده برای نفوذ درمیان ماموران فرودگاه هواری بومدین به صورت 24 ساعته، گروههای گمرک ومسافران پرواز های مختلف صورت گرفت 

این منبع فاش ساخت، همچنین افسران اطلاعاتی در دستگاه امنیتی الجزایر در زمینه امنیت فرودگاهها ومقابله با حملات تروریستی وبحران هواپیما ربایی مستقر شدند . 

همچنین مقرر شد ساختار امنیتی فرودگاهها وبنادر تجاری ومرزهای الجزایر تغییر یابد. 

گروه تروریستی داعش تابستان گذشته بخش هایی از شمال عراق ومناطقی از سوریه را به تصرف خود درآورد وتاکنون مرتکب جنایات زیادی شده است. 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :