آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/04 00:00

اعتصاب کنترلرهای اسپانیا

کارکنان بخش کنترل ترافیک هوایی در فرودگاه‌های اسپانیا از امروز (دوشنبه) طرح خود برای اعتصاب‌های مقطعی در چهار روز معین را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس،‌ این اعتصاب‌ها با توجه به نزدیک بودن تعطیلات تابستانی اختلال زیادی در ترافیک هوایی اسپانیا ایجاد خواهد کرد.

سازمان‌دهندگان این اعتصاب گفتند، اعتصاب‌ها علاوه بر امروز در تاریخ‌های 10، 12 و 14 ژوئن نیز اجرا خواهند شد و ساعات تعیین شده برای این اعتصاب از 10 صبح تا هنگام ظهر و همچنین از شش عصر تا هشت عصر است.

اتحادیه کارکنان کنترل ترافیک هوایی اسپانیا اخیرا در اعتراض به مجازات شدن اعضای این اتحادیه به دنبال اعتصاب 24 ساعته‌ای در سال 2010 خواهان برگزاری این اعتصاب‌ها شد.

یک سخنگوی شرکت هوانوردی اسپانیا موسوم به شرکت "ان ایر"(Enaire) اعلام کرد، هنوز اطلاعاتی درباره تعداد پروازهای متوقف شده در نخستین دور از این اعتصاب‌ها ندارد.

با این حال وی گفت که در جریان دو دور اعتصاب در امروز بالغ بر 1300 پرواز با مشکل مواجه خواهند شد.

براساس گزارش‌ها در جریان این اعتصاب‌ها در شهر مادرید تنها تعداد معدودی از پروازها با مشکل رو به رو شدند. اتحادیه کارکنان کنترل ترافیک هوایی اسپانیا چند روز پیش مذاکرات خود با شرکت هوانوردی ان ایر را بدون رسیدن به توافق به پایان برد و به دنبال این مساله خواهان اعتصاب شد.

شرکت هوانوردی ان ایر اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی مذاکراتی به منظور حل و فصل مناقشه انجام نخواهد شد.

در دسامبر 2010 مقامات اسپانیا پس از آنکه کارکنان کنترل ترافیک هوایی اعتصابی 24 ساعته در اعتراض به شرایط کاری خود اجرا کردند کنترل حریم هوایی اسپانیا را تحت مدیریت ارتش قرار دادند. در جریان اعتصاب دسامبر 2010 فرودگاه‌های اسپانیا تعطیل شده و 600 هزار مسافر از پرواز جا ماندند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :