آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/05 00:00

محکومیت بمب گذار فرودگاه کانزاس به 20 سال حبس

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، تری لوئون، مرد 58 ساله آمریکایی، کارمند سابق هوانوردی آمریکا در سال 2013 میلادی سعی داشت با استفاده از کارت هوانوردی خود برای دسترسی به داخل فرودگاه و منفجر کردن یک خودرو بمب گذاری شده در فرودگاه ویچیتا در شهر کانزاس، اقدام به عملیات انتحاری کند.

در این حادثه که دو نفر از همدستان وی مأموران مخفی پلیس اف بی آی آمریکا بودند، با بکارگیری بمب های خنثی شده، جلوی این عملیات تروریستی را گرفتند و وی را دستگیر کردند.

تری لوئون که در سال 2013 به اتهام سه جرم قرار بود روز جمعه محاکمه شود، پیش از دادرسی اعلام کرد که قصد دارد به جرم خود اعتراف کند.

وی در بازجویی و دادگاه های اولیه، ادعای بی گناهی کرد، ولی پس از دوسال، در پی مذاکرات انجام شده و پیشنهاد محکویت سبک تر ازطرف دادگاه، با قبول جرم خود، و رد ارتباط با گروه های تروریستی به بیست سال زندان و حبس ابد تعلیقی محکوم شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :