آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/06 00:00

برقراری پرواز آبادان به کویت

به گزارش ایرنا مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان چهارشنبه به رسانه ها گفت:مسئولان شهرستان از سال 93 پیگیر برقراری این پرواز بودند که این مهم با همکاری شرکت هواپیمائی آسمان محقق شد.

وی اظهار داشت:شرکت هواپیمایی آسمان اقدام به برقراری پرواز در مسیرکویت - آبادان – کویت در روزهای شنبه و چهارشنبه هرهفته با هواپیمای ATR کرد.

رضایی اضافه کرد:پرواز امروز آبادان به کویت با شماره پرواز 6511 با 20 سرنشین و ساعت 13:30 دقیقه برقرار شد.

به طور متوسط، بیش از 30 پرواز رفت و برگشت در هفته به مقاصد شیراز، مشهد، تهران و بندرعباس با همکاری شرکت هواپیمائی آسمان در فرودگاه آبادان انجام می شود.

فرودگاه آبادان در دو مسیر بین المللی شارجه و کویت و با بیش از 100 پرواز در مسیرهای داخلی تهران، اصفهان، شیراز، خارک، مشهد و بندرعباس فعال است.

سال 93 بیش از 430 هزار مسافر با سه هزار و 900 فروند هواپیما در مسیر آبادان به دیگر مناطق کشور جابه جا شدند که این میزان در مقایسه با سال قبل آن، رشد 16 درصدی را نشان می دهد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :