آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/10 00:00

فرودگاه نظرآباد آماده اجرای اورژانس هوایی

عبدالله یونسی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: باتوجه به وضعیت خاص جغرافیایی، جمعیتی و جاده ای استان البرز، این فرودگاه بسترمناسب برای فعال کردن اورژانس هوایی با هدف امداد رسانی سریع به حادثه دیدگان و انتقال مصدومان به مراکز بیمارستانی را دارد.

وی اظهارکرد: عملیاتی کردن این طرح مهم و ضروری در البرز نیازمند همکاری وزارت بهداشت، درمان وآموزش علوم پزشکی است که درصورت تمایل این وزارتخانه طرح اورژانس هوایی به سرعت در فرودگاه آزادی نظرآباد به اجرا درمی آید.

مدیرعامل فرودگاه آزادی نظرآباد به وضعیت نیروی متخصص این فرودگاه اشاره کرد و گفت: در این فرودگاه تعدادی از خلبانان مجرب کشور حضور دارند که در بخش خدمات اورژانس هوایی می توانند تاثیر گذار باشند.

یونسی، استفاده از ظرفیت این فرودگاه برای امداد هوایی را در خدمات دهی سریع به مصدومان و پیشگیری از مرگ و میر حادثه دیدگان ضروری دانست.

وی ازمسوولان استانی و کشوری خواست با توجه به تردد زیاد در جاده های استان البرز و بالا بودن میزان حوادث، برای راه اندازی اورژانس هوایی در این فرودگاه همکاری کنند.

یونسی گفت: فرودگاه آزادی تنها فرودگاه آموزشی بخش خصوصی کشور است که سال گذشته موفق به اجرای طرح کویرگردی با هدف توسعه صنعت گردشگری هوایی درایران شد.

وی در ادامه به آموزش سالانه حداقل 200 نفر در زمینه فنون تخصصی و مهارت پرواز با هواپیماهای فوق سبک در فرودگاه آزادی نظرآباد اشاره کرد و افزود: علاقه مندان به پرواز دوره های آموزشی تخصصی را زیر نظر خلبانان زن و مرد فرا می گیرند و پس ازگذراندن آزمون های تئوری و عملی موفق به کسب گواهینامه پرواز می شوند.

مدیرعامل فرودگاه آزادی خاطر نشان کرد: در این فرودگاه 50 فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی برای آموزش مهارت تخصصی خلبانی وجود دارد.

فرودگاه آزادی واقع در جنوب نظرآباد استان البرز از سال 85 فعالیت آموزشی خود را با هدف گسترش صنعت هوانوردی در کشور آغاز کرده است.

شهرستان نظرآباد با 150 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری غرب کرج مرکز استان البرز واقع شده است

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :