آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/15 00:00

نیازمندی ایران به 400 فروند هواپیما در 10 سال آینده

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی که برای بازدید از پنجاه و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوانوردی بورژه فرانسه به پاریس سفر کرده است، اظهار داشت: این نمایشگاه که از روز گذشته آغاز بکار کرده یک بازار بسیار محسوب می شود.

وی افزود: هم اکنون میانگین سن ناوگان هوایی ایران حدود 20 سال است که با ادامه روند فعلی میانگین عمر ناوگان هوایی در ایران طی 10 سال آینده به 30 سال افزایش پیدا خواهد کرد که در آن صورت بسیاری از هواپیماهای ما قادر به ارائه خدمات و فعالیت نخواهند بود.

آخوندی با بیان اینکه طی یک روز اخیر در حاشیه نمایشگاه هوایی پاریس ملاقات های بسیار خوبی با فعالان و عرضه کنندگان بخش های مختلف داشته ام و اتفاقات بسیار خوبی در آینده شاهد خواهیم بود، گفت: در ادامه حضور در پاریس ملاقات هایی با شرکت های مهم در حوزه صنعت ساختمان، نوسازی ناوگان ریلی و جاده ای نیز خواهیم داشت. 

وزیر راه و شهرسازی گفت: مهمترین دستاوردهای هوانوردی جهان در نمایشگاه پاریس به نمایش گذاشته شده و تمام فعالان صنعت هوانوردی جهان آخرین دستاوردهای خود را در بخش های تولید هواپیما، سیستم های کنترل و مدیریت ترافیک هوایی، ایمنی و سایر سیستم های پیشرفته صنعت هوانوردی هواپیما و هلیکوپتری عرضه کرده است.

وی با بیان اینکه توسعه ناوگان هوایی ایران یک موضوع بسیار مهمی است، اظهار داشت: علاوه بر بخش ناوگان حمل و نقل هوایی، توسعه فرودگاه ها و احداث ترمینال های مسافری نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گفته وی، در حال حاضر در حال احداث 9 ترمینال مسافری در فرودگاه های کشور برای اعزام و پذیرش سالانه 50 میلیون مسافر هستیم که این نمایشگاه از این جهت نیز می تواند یک بازار داخلی و بین المللی بسیار مهمی برای ایران باشد.

آخوندی با بیان اینکه در سال گذشته 6 هزار کیلومتر مسیر جدید هوایی در کشور ایجاد شد، افزود: سیستم های کنترل و مدیریت ترافیک هوایی در آسمان ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این نمایشگاه می تواند فضای مناسبی را برای بررسی سیستم های روز دنیا فراهم کند.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه برای آشنایی با آخرین دستاوردهای فناوری در سطح جهان و مذاکره با عرضه کنندگان خدمات صنعت حمل و نقل هوایی به دعوت مسئولان وزارت حمل و نقل فرانسه در این نمایشگاه حاضر شده ام، گفت: طی یک روز اخیر در حاشیه نمایشگاه هوایی پاریس ملاقات های بسیار خوبی با فعالان و عرضه کنندگان بخش های مختلف داشته ام که اتفاقات بسیار خوبی در آینده شاهد خواهیم بود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :