آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/16 00:00

مذاکره آخوندی با یکی از مدیران ایرباس

وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به فرانسه ضمن سخنرانی در آکادمی دیپلماتیک بین‌المللی با موضوع اقتصاد ایران در چشم‌انداز لغو تحریم‌های بین‌المللی با رئیس اجرایی گروه ایرباس و وزیر مسکن فرانسه و دبیر دولت فرانسه در امور حمل ونقل دیدار و مذاکره خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، عباس آخوندی بنابر دعوت مسئولان وزارت حمل و نقل فرانسه از از نمایشگاه بین‌المللی هوایی در پاریس که از ۱۵ تا ۲۱ ژوئن (۲۵ تا ۳۱ خرداد) با حضور فعالان حوزه حمل و نقل هوایی برگزار می‌شود، بازدید و با مدیران ارشد شرکت کننده ملاقات و مذاکره خواهد داشت.

هدف ایران از شرکت در این نمایشگاه مذاکره و گفت وگو با عرضه‌کنندگان درجه یک ناوگان هوایی در جهان به منظور تشویق فروش هواپیما به ایران و همچنین دعوت به سرمایه‌گذاری در توسعه فرودگاه‌ها به ویژه در بخش تجهیزات ناوبری است.

پنجاه و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوانوردی بورژه (حومه پاریس) با ۲۲۵۰ شرکت کننده از ۱۵ تا ۲۱ ژوئن ۲۰۱۵ برگزار می‌شود.

۲۲۵۰ شرکت کننده با به نمایش گذاشتن موقعیت، محصولات جدید، هواپیماها و رویدادهایشان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. این تعداد شرکت کننده نسبت به سال ۲۰۱۳ پنج درصد افزایش را نشان می‌دهد.

حدود ۱۲۰ فروند از جدیدترین هواپیماهای غیرنظامی و نظامی دنیا امسال در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می‌شوند که بعضی از آنها نمایش پروازی روزانه خواهند داشت.

وزیر راه و شهرسازی در سفر سه روزه به فرانسه علاوه بر مذاکره با وزیر مسکن و دبیر دولت دولت فرانسه در امور حمل ونقل با رئیس شرکت ایر فرانس.ک ال ام، رئیس فرودگاه پاریس ومدیران ارشد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه دیدار و مذاکره خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، صنعت هواپیمایی ایران یکی از اصلی ترین صنایعی است که در صورت لغو تحریم ها می تواند به بازارهای بزرگ هواپیمایی جهان بازگردد. هرچند در چارچوب توافق ژنو امکان لغو برخی از تحریم ها فراهم شده و حتی مذاکرات برای آغاز همکاری ها با غول های هوایی آغاز شد اما در عمل تردید برخی از این شرکت های خارجی کار را با دشواری همراه کرد.

وزیر راه و شهرسازی در حالی در جریان سفر خود به فرانسه با یک مقام عالی شرکت ایرباس دیدار خواهد کرد که پیش از نیز به طور رسمی از آغاز مذاکرات ایران با غول های هوایی جهان خبر داده بود.

ایران ماه گذشته 9 فروند ایرباس جدید با عمر کمتر از 15 سال وارد ناوگان خود کرد و بنا دارد در آینده نزدیک پرواز آنها را کلید بزند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :