آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/19 00:00

هشدار وزیر راه به فرانسه قراردادهایتان را از دست می دهید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرانسه زبان 'زون بورس'،آخوندی که به فرانسه سفر کرده است، طی سخنانی در آکادمی دیپلماتیک بین المللی پاریس، گفت:' اگر فرانسه موضع خود را در مذاکرات هسته ای تغییر ندهد، با خطر از دست دادن 80 میلیارد دلار در قراردادهای آتی در بخش های حمل و نقل ایران مواجه خواهد شد.'

وی با ابراز تاسف از 'نبود راهبرد فرانسوی در قبال ایران'، یادآور شد: ' دیر یا زود مناقشه هسته ای حل خواهد شد و فرانسه باید هم اکنون در مورد موضع خود تصمیم گیری کند.'

بر پایه این گزارش،فرانسه در جریان مذاکرات گروه 1+5 با ایران در مورد مساله هسته ای موضع بسیار سختگیرانه ای در پیش گرفته است.

این گزارش افزود، دستیابی به توافق هسته ای و رفع تحریم های اقتصادی علیه ایران، می تواند به آزادسازی بیش از یکصد میلیارد دلار از دارایی های بلوکه شده ایران در خارج از این کشور، منجر شود.

بر پایه این گزارش، وزیر راه و شهرسازی ایران در سفر به پاریس برنامه بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع هوانوردی 'بورژه' و ملاقات با مسئولان تعدادی از شرکت های مرتبط با صنعت حمل و نقل چون 'تالس' و ' ایرباس' را داشته است.

آخوندی در ادامه سخنان خود با اشاره به این که ' در ده سال آینده باید بخش قابل توجهی از ناوگان هوایی کنار گذاشته شود'، دلیل پذیرفتن دعوت به نمایشگاه بورژه را تامین 400 هواپیمای جدید عنوان کرد که حداقل 20 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.

این گزارش حاکی است:' باید به مبلغ مذکور، هزینه زیرساخت های ریلی به مبلغ حدود 25 میلیارد دلار و هزینه زیرساخت های جاده ای را تا 30 میلیارد دلار افزود.'

هفته گذشته،سفیر ایران در فرانسه از مذاکرات ایران با شرکت های آمریکایی از جمله 'بوئینگ' خبر داده بود.

یک مسئول فرانسوی در گفتگو با رویترز، اعلام کرد:' نگران شرکت های فرانسوی نباشید چون مهم این نیست که چه گروهی اول مذاکره کند.'

پنجاه و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوانوردی بورژه (حومه پاریس) با 2250 شرکت کننده از 15 تا 21 ژوئن 2015 ( 25تا 31خردادماه) برپاست.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :