آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/23 00:00

ترمینال جدید فرودگاه ایرانشهر بزودی ساخته میشود

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرودگاه های سیستان و بلوچستان، رحمت الله مه آبادی در بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه ایرانشهر افزود: سال 86 مقدمات لازم برای ساخت ترمینال جدید فرودگاه این شهرستان انجام و بعد به پیمانکار واگذار شد اما اجرای این پروژه به دلیل ضعف پیمانکار ناتمام ماند.

وی و هیات همراه از فضای 553 متر مربعی کنونی این فرودگاه و همچنین سازه نیمه کاره جدید آن بازدید و مسایل مربوط را بررسی کردند. 

وی گفت: ادامه عملیات ساخت ترمینال جدید فرودگاه ایرانشهر در هیات مدیره بررسی و با کمک مسوولان استانی این ترمینال در آینده نزدیک ساخته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور افزود: با توجه به اینکه ظرفیت ترمینال جدید در صورت ساخت بیشتر از ظرفیت ترمینال کنونی است٬ از مسوولان سیستان و بلوچستان خواستار همکاری بیشتر در زمینه ساخت مرکز سوخت رسانی هواپیما و سایر زیرساخت ها هستیم.

وی تاکید کرد: موضوعات مربوط به مسیرهای پروازی نیز از طریق سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری می شود.

مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان گفت: ترمینال فعلی فرودگاه ایرانشهر 553 متر مربع مساحت دارد و در صورت تکمیل ترمینال جدید مساحت آن به 2 هزار و 108 متر مربع افزایش می یابد.

حسن اعرابی مقدم افزود: هر هفته سه پرواز در مسیر تهران- سیرجان- ایرانشهر و برعکس در این فرودگاه انجام می شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور به همراه نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استانی روز گذشته/سه شنبه/ از فرودگاه ایرانشهر دیدن کرد

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :