آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/12/24 00:00

بهسازی سطوح پروازی مهرآباد

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور، سید احمد مومنی رخ این خبر را در جلسه جلسه ایمنی هوانوردی در فضای کشور و فرودگاه ها که با حضور معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه های کشور برگزار شد، عنوان کرد.

وی در این جلسه که به منظور تعامل بیشتر مسوولان فرودگاهی و شرکت های هواپیمای برای افزایش ایمنی پرواز تشکیل شد، افزود: بهسازی سطوح پروازی فرودگاه مهرآباد از ماه آینده آغاز می شود و در این باره نیز به تعامل هرچه بیشتر میان مسوولان شرکت های هواپیمایی با مدیران فرودگاهی نیاز است.

عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه ها اظهار امیدواری کرد که برگزاری چنین جلساتی موجب تعامل هرچه بیشتر مسوولان شرکت فرودگاه های کشور و مدیران فرودگاهی با مسوولان شرکت های هواپیمایی شود و در نتیجه، ایمنی پروازها در فرودگاه ها و فضای کشور افزایش یابد.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه های کشور نیز هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی و گفتمان بیشتر میان مسوولان شرکت های هواپیمایی به عنوان بهره برداران اصلی از فرودگاه ها با مسوولان فرودگاهی عنوان کرد.

ابراهیم شوشتری اظهار امیدواری کرد که با همفکری و مشاوره به درک متقابل برای حل مشکلات در فرودگاه ها دست یابیم.

در این جلسه برخی از مدیران شرکت فرودگاه های کشور، معاونان عملیاتی شرکت های هواپیمایی، تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران و مسوول بخش مدیریت اطلاعات هوانوردی و مدیریت ترافیک هوایی در دفتر منطقه ای ایکائو در خاورمیانه حضور داشتند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :