آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/01/02 00:00

عضو کمیسیون مجلس خواستار تقویت جایگاه ایران ایر شد

محمد دامادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ایران ایر در سال های اخیر با مشکلات مالی و ساختاری زیادی مواجه شده که با همراهی دولت و مجلس می توان بسیاری از مشکلات ساختاری آن را برطرف کرد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برگزاری نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون عمران با نمایندگان دولت و ارایه پیشنهادهای مناسب برای حفظ این برند ملی بسیار تاثیرگذار است تا با بررسی مشکلات این شرکت هوایی در مجلس، بار دیگر ایران ایر بتواند با مساعدت دولت و مجلس به جایگاه واقعی خود در منطقه دست پیدا کند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: کمک های دولتی در خروج ایران ایر از زیاندهی بسیار تاثیرگذار است، تا با اصلاح ساختارهای مورد نیاز، قدیمی ترین شرکت هوایی ایران از این وضعیت نامناسب رهایی یابد.

دامادی با اشاره به تاثیر تحریم های ناعادلانه غربی ها بر شرکت های هواپیمایی و صنعت هوانوردی کشور، اظهار داشت: تحریم های ناعادلانه کشورهای غربی بر وضعیت صنعت هوایی و شرکت های هواپیمایی ما تاثیر زیادی گذاشته زیرا این مساله باعث شده شرکت ها در خرید هواپیماهای جدید و تامین قطعات با مشکلات زیادی مواجه شوند.

وی افزود: بدون شک بهره گیری از ناوگان حمل ونقل هوایی فرسوده هزینه های زیادی را بر شرکت های هوایی تحمیل می کند زیرا این مساله بر افزایش مشکلات و زیانده بودن فعالیت برخی از شرکت های هوایی بسیار تاثیرگذار بوده است.

نماینده مردم ساری در پایان اظهار امیدواری کرد: با توجه به مسئولیت قانونگذاری مجلس، دولت با برگزاری نشست های هم اندیشی و یا با ارایه لایحه ای به مجلس بتواند در زمینه رفع مشکلات ایران ایر گام های اساسی بردارد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :