آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/01/09 00:00

واشنگتن دی سی منطقه ممنوعه پهبادها

آژانس هوانوردی فدرال آمریکا اعلام کرد، دولت آمریکا منطقه پرواز ممنوع برای پهپادها را بر فراز شهر واشنگتن دی.سی اعلام کرده و عنوان کرده که پرواز این نوع هواپیماهای بدون سرنشین بر فراز این منطقه غیرقانونی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آژانس هوانوردی فدرال آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: از آنجایکه تعطیلات چهارم ژوئیه در حال نزدیک شدن است، اداره فدرال هوانوردی آمریکا به سکنه و مسافران واشنگتن دی‌.سی یادآوری می‌کند که این شهر و نواحی همجوار منطقه پرواز ممنوع برای پهپادها است.

روز جمعه وزارت امنیت کشور و اداره فدرال تحقیقات پلیس (اف.بی.آی) هشداری درباره حملات احتمالی تروریستی در جریان مراسم روز استقلال در چهارم ژوئیه صادر کرد.

اداره هوانوردی فدرال آمریکا با اعلام منطقه پرواز ممنوع برای پهپادها بر فراز واشنگتن دی.سی به بازدیدکنندگان و سکنه اعلام کرده که پرواز پهپادها در این شهر و مناطق همجوار خلاف قانون است.

در 14 مه 2015 مردی که قصد داشت یک پهپاد را در نزدیکی کاخ سفید به پرواز درآورد توسط نیروهای سرویس مخفی آمریکا بازداشت شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :