آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/01/10 00:00

برقراری پرواز مستقیم تهران به آتن

با ورود هواپیمای ای جیم، هواپیمایی ملی یونان، به فضای هوایی ایران پرواز مستقیم از تهران به آتن برقرار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیر بازرگانی این ایرلاین یونانی با اعلام این خبر تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پروازهای این شرکت از 23 جولای مصادف با اول مرداد به تهران آغاز خواهد شد.

طبق اعلام یانیس پانتازو اولوز این پروازها که بناست سه پرواز در هفته را شامل شود با قیمت بلیتی در حدود یک میلیون تومان اجرایی خواهد شد.

طبق اعلام مدیران این شرکت این پروازها می‌تواند جنبه ترکیبی نیز پیدا کرده و پس از رسیدن به مقصد یونان به دیگر نقاط اروپای غربی نیز متصل شود.

به گزارش ایسنا شرکت هواپیمایی ای جیم که از سال 2013 و با خرید تمام سهام هواپیمایی ملی یونان به عنوان ایرلاین حامل پرچم این کشور شناخته می‌شود و با 58 فروند هواپیما و حدود 2 هزار پرسنل فعال است. طبق آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان این شرکت به 134 مقصد پروازی هواپیما می‌فرستد که این مساله باعث مطرح شدن نام این ایرلاین به عنوان یکی از بهترین ایرلاین‌های منطقه شده است.

هرچند هنوز شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در رابطه با ورود این ایرلاین اروپایی موضع‌گیری رسمی نکرده‌اند اما به نظر می‌رسد با قراردادهای منعقد شده این شرکت بتواند بخش قابل توجهی از پروازهای ایران به مقصد اروپای غربی را در اختیار بگیرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :