آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/01/14 00:00

راه اندازی پرواز رشت - استانبول

مدیرکل فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت از راه‌اندازی خط پرواز رشت به استانبول از 18 تیرماه خبر داد‌.

مهندس فتاح رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، گفت: اولین پرواز رشت به استانبول به شماره 537-536 مسیر استانبول به رشت و بالعکس روزهای پنج‌شنبه هر هفته از 18 تیرماه توسط شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال انجام می‌شود و تا مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی از آمادگی فرودگاه رشت برای پذیرش 100 پرواز در روز خبر داد و افزود: پرواز استانبول - رشت و بالعکس در ساعت 03:15 نیمه شب وارد فرودگاه رشت شده و 04:35 صبح این فرودگاه را به مقصد استانبول ترکیه ترک خواهد کرد.

رضوانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ساعات عملیاتی فرودگاه رشت 06:30الی 20:30 در کتاب هوانوردی(AIP) اعلام شده است، لذا به منظور پذیرش پروازهای خارجی از جمله مسیر رشت به استانبول در نیمه شب موافقت شده است.

وی اضافه کرد: 13 ارگان با محوریت اداره‌کل فرودگاه استان مسئولیت ارائه خدمات امنیتی، خدماتی و امدادی در پروازهای خارجی را به عهده دارند که با بهسازی ترمینال قدیم، زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات فراهم شده است که از جمله می‌توان به تجهیزات گذرنامه ناجا با هزینه دو میلیارد و 110 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌های کشور اشاره کرد.

وی افزود: با اضافه شدن مسیر رشت به استانبول تعداد 62 سورتی پرواز داخلی و دو سورتی پرواز خارجی در هفته از فرودگاه سردارجنگل رشت به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز و استانبول انجام می‌شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :