آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/01/26 00:00

168 فروند هواپیمای فعال در کشور وجود دارد

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، حمید حبیبی، تعداد ناوگان هوایی کشور را 257 فروند عنوان کرد و افزود: از این تعداد، 251 فروند مسافری شامل 41هزار و 218 صندلی و 6 فروند باری است.

وی گفت: در سال جاری با تلاش مراکز تعمیر و نگهداری شرکت های هواپیمایی در حدود 14 فروند هواپیما از نوع ایرباس و بوئینگ به ناوگان هوایی کشور ملحق شده اند.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، اظهار داشت: با فعال شدن 168 فروند هواپیما، در حال حاضر 67.63 درصد ناوگان هوایی کشور فعال و این در حالی است که تا چندی پیش فقط حدود 60 درصد ناوگان هوایی کشور فعال بود.

حبیبی خاطرنشان کرد: هم اکنون شرکت های هواپیمایی متقاضی ورود 14 فروند هواپیمای مسافری هستند که در صورت تطبیق با دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری، برنامه ورود آنها تا پایان سال جاری اجرایی می شود.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، افزود: سازمان هواپیمایی کشوری در نظر دارد ناوگان جدید برای انجام عملیات پروازهای تابستانی و حج تمتع مورد استفاده قرار گیرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :