آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/01 00:00

رفع ممنوعیت خرید هواپیما

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، یکی از بخش هایی که طی 36 سال گذشته از انقلاب اسلامی ایران مورد تحریم های ظالمانه قرار گرفت، صنعت هوانوردی کشور بود که به طور مستقیم با جامعه بین الملل در ارتباط است.

بر اساس توافق حاصل شده، تحریم های بخش هوانوردی کشور بعد از سه دهه برداشته خواهد شد و می تواند آغازی برای فصل جدیدی از مراودات بین المللی ایران و جهان در صنعت هوانوردی باشد.

بر مبنای یکی از بندهای توافق که مرتبط با صنعت هوانوردی است، تحریم ها و تدابیر محدود کننده در خصوص دسترسی به فرودگاه های اتحادیه اروپایی برای هواپیماهای باری ایرانی لغو می شود.

همچنین طبق یکی از بندهای توافق، ایالات متحده، اجازه فروش هواپیماهای مسافری و قطعات و خدمات مربوطه به ایران؛ مجوز اینکه اشخاص غیرآمریکایی که در مالکیت یا کنترل اشخاص آمریکایی هستند، به نحو منطبق با این برجام با ایران مشارکت کنند و مجوز واردات فرش و مواد غذایی از مبداء ایران به آمریکا را صادر خواهد کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :