آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/02 00:00

نقص فنی بویینگ 747 ماهان ایر

هواپیمای بوئینگ 747 هواپیمایی ماهان که ظهر امروز تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کرد، پس از حدود15 دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی مجبور به بازگشت به تهران شده و در فرودگاه مهرآباد فرود آمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرواز 1035 هواپیمایی ماهان که بنا بود ساعت 12.15 امروز از تهران به مقصد مشهد مقدس انجام شود، پس از حدود 20 دقیقه تاخیر مسافرگیری کرد و فرودگاه مهرآباد تهران را ترک کرد، اما پس از حدود 15 دقیقه پرواز به دلیل آن‌چه از سوی مسئولان این هواپیمایی خرابی تهویه هوا اعلام شده مجبور به بازگشت به تهران شد.

یکی از مسافرین این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در رابطه با وضعیت مسافران اظهار کرد: پس از بازگشت به تهران، مسافران این هواپیما برای دقایقی در باند فرودگاه باقی ماندند و مسافران را از طریق ماشین‌های فرودگاه به سالن ترانزیت انتقال دادند.

به گفته وی، هنوز مسئولان این شرکت هواپیمایی یا مسئولان فرودگاه هیچ توضیحی درباره پرواز جایگزین یا مدت زمان انجام تعمیرات این هواپیما ارائه نکردند.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :