آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/06 00:00

قطعه پیدا شده از هواپیمای ناپدید شده مالزی به پاریس ارسال شد

قطعه پیدا شده از لاشه یک هواپیما که به اعتقاد کارشناسان به هواپیمای ناپدیدشده پرواز MH370 تعلق دارد برای بررسی‌های بیشتر به پاریس رسید.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شیء که به نظر بخشی از بال هواپیماست روز چهارشنبه در جزیره «رئونیون» در اقیانوس هند کشف و به پایتخت فرانسه فرستاده شد تا در آزمایشگاه وزارت دفاع این کشور مورد بررسی قرار گیرد.

هواپیمای بوئینگ 777 شرکت هواپیمایی مالزی در ماه مارس 2014 میلادی با 239 مسافر و خدمه در مسیر کوالالامپور به پکن ناپدید شد. از این تاریخ به بعد تیم‌های جستجوگر به سرپرستی نیروهای استرالیایی بر مناطق وسیعی از اقیانوس هند تمرکز کردند تا سرنخی از لاشه این هواپیما به دست آورند.

کارشناسان معتقدند این شیء که دو متر طول دارد و روی آب شناور بوده به قطعه متحرک بال هواپیمای بوئینگ 777 تعلق دارد. کارشناسان فرانسوی قرار است شماره سریال حک شده روی بدنه این شیء را بررسی کرده و پس از آن بررسی‌های بیشتر را انجام دهند. همچنین تکه‌های پیدا شده از یک چمدان که در همین منطقه بوده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پیش از این «مارتین دلان» از اداره ایمنی حمل و نقل استرالیا اعلام کرده بود که شیء پیدا شده به هواپیمای ناپدید شده تعلق دارد.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، کارشناسان می‌گویند که این هواپیما به دلایل نامعلوم از مسیر اصلی خود منحرف شده و در اقیانوس هند سقوط کرده است.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :