آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/10 00:00

استفاده از هواپیمای ایرباس 340 در حج امسال

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان از انجام پروازهای سال جاری حجاج تمتع استان توسط پروازهای پهن پیکر ایرباس 340 برای اولین بار و نیز پروازهای ایرباس 600-300 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کویر، "محمد نخعی" با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور تسریع و نیز تکریم امور حجاج استان انتقال زائران با پروازهای پهن پیکر یاد شده که سال‌های پیش تنها با ایرباس 600-300 انجام می‌شد، امسال با پروازهای ایرباس 340 با تعداد صندلی بیشتر و با تجهیزات مدرن و پیشرفته و همچنین ایرباس‌های 300-600 انجام خواهد شد.

وی از هماهنگی‌های ویژه هوانوردی و فرودگاهی و تعامل با سایر نهادهای مجری پروازهای حجاج خبر داد و گفت: هماهنگی‌های ویژه امنیتی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی، ایمنی، هوانوردی، فرودگاهی، امدادی، پزشکی و بهداشتی با تشکیل جلساتی پیگیری واعم برنامه‌ها بازبینی وگروه‌های ویژه برای انجام هر حوزه ماموریت یافته‌اند.

نخعی با اشاره به انجام پروازهای رفت حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی کرمان از 13 تا 15 شهریور ماه سال جاری اظهار کرد: برنامه فعلی از سوی یک شرکت هواپیمایی به عنوان مجری این پروازها اعلام شده و اعزام زائران خانه خدا طی سه روز و هر روز دو پرواز انجام خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه پروازهای سال گذشته، عموما در ساعات نیمه شب وخسته کننده برای حجاج بود، گفت: سال‌های پیش پروازهای تمتع در ساعات از نیمه شب گذشته و بسیار خسته‌کننده برای حجاج استان بود که با پیگیری‌های صورت گرفته، پروازهای حجاج به ساعات مناسبی از روز منتقل شده که این امر باعث تکریم و تسهیل امور حجاج استان خواهد شد.

نخعی با بیان اینکه فرودگاه‌های استان میزبان 2384 زائر خانه خدا در حج تمتع امسال هستند، تصریح کرد: پاسخگویی مواردی همچون تاخیر، تعجیل، تغییر مسیر پروازی، ابطال و نیز موارد مرتبط با بار مسافران و حجاج صرفا از طریق روابط عمومی شرکت‌های هواپیمایی مجری اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :