آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/15 00:00

پروازهای فرودگاه اهواز به حالت عادی بازگشت

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان روز جمعه اعلام کرد: با فروکش کردن گرد و غبار پروازهای فرودگاه اهواز به حالت عادی برگشته است.
محمد سعید شرفی به خبرنگار ایرنا گفت: براثر گرد و غبار شب گذشته دید افقی به 150 متر رسید که باعث شد 12 پرواز این فرودگاه زمین گیر شوند.
وی افزود: از ساعت 2:30 بامداد جمعه پروازها به حالت عادی برگشته و برای دو پرواز لغو شده ازطریق دیگر شرکت های هواپیمایی پرواز جایگزین انجام شد.
شرفی اضافه کرد: تعدادی از پروازها هم که تا بالای شهر اهواز انجام شده بود و به دلیل گرد و غبار امکان فرود در اهواز را نداشتند با فروکش کردن گرد و غبار مجددا برقرار شد.
شرفی ادامه داد: هم اینک دید افقی در اهواز به شش کیلومتر رسیده و از نظر فنی مشکلی برای فرود یا پرواز هواپیماها در فرودگاه اهواز وجود ندارد.
به دلیل بروز پدیده گرد و خاک در اهواز دو پرواز شب گذشته شرکت های هواپیمایی نفت و کاسپین از اهواز به تهران لغو و چندین پرواز به مقصدهای اصفهان، مشهد، تهران و کیش با تاخیر انجام شد.
پدیده گرد و خاک سال هاست که میهمان استان خوزستان است و همواره مشکلاتی را برای مردم بوجود می آورد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :