آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/16 00:00

فوران آتش فشان بار دیگر فرودگاه اندونزی را تعطیل کرد

'جی.ای. باراتا' سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی روز پنجشنبه اعلام کرد که این فرودگاه از ظهر امروز (پنجشنبه) به مدت چند ساعت تعطیل می شود.
به نوشته تارنمای 'جاکارتا گلوب'، استرالیا نیز به دلیل فوران خاکستر از دهانه این کوه آتش فشانی، پروازهای ورودی و خروجی دو شرکت هواپیمایی خود را به جزیره بالی اندونزی لغو کرد.
فرودگاه بین المللی بالی از پنج هفته گذشته تاکنون چهار بار به دلیل فعالیت های آتش فشانی تعطیل شده و این امر با توجه به فصل پرگردشگر این جزیره باعث سرگردانی گردشگران بسیاری شده است.
فعالیت های این کوه آتش فشانی اوایل ماه گذشته میلادی باعث لغو و یا تاخیر در عملیات پرواز حدود 900 پرواز شد و سپس چندین روز طول کشید تا گرد وغبار ناشی از فعالیت این کوه آتش فشانی به طور کامل پاک شود.
گزارش ها نشان می دهد که فعالیت اخیر این آتش فشان در مقایسه با فعالیت هفته های گذشته به مراتب شدیدتر است به طوری که ارتفاع پرتاب گدازه ها و خاکستری که در دفعات پیشین حدود 700 تا 800 متر بود، اکنون به بیش از یکهزار متر رسیده است.
اندونزی با قرار گرفتن بر روی فعالیت لرزه ای کمربند زلزله آسیا – اقیانوسیه، 130 آتش فشان فعال را در خود جای داده که از این نظر در رده نخست جهان قرار دارد و حمل و نقل هوایی این کشور همواره به دلیل وقوع فوران های آتش فشانی با چالش های عمده ای مواجه است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :