آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/20 00:00

بزرگترین شرکت هواپیمایی امریکا هک شد

به گزارش ایرنا از نیوساینس، شرکت سابر یکی از شرکت های تابعه سابق خطوط هوایی امریکن ایرلاینز است که در سال 2000 مستقل شد، اما همچنان از آدرس های IP ثبت شده به نام خطوط هوایی امریکن ایرلاینز استفاده می کند. گفته می شود هکرها همان گروه چینی هستند که پیش از این OPM و همچنین یکی از سازمان های بیمه این کشور را هک کرده بودند. رسانه های غربی می گویند شواهد به دست آمده از هک بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان حاکی از شباهت آن با نوع حمله به شرکت بیمه Anthem و اداره امور پرسنلی ایالات متحده است.
طبق این گزارش این حمله به احتمال زیاد از ماه ژوئن و یا زودتر از آن و در ماه می آغاز شده و طی آن مهاجمان به سیستم هواپیمایی یونایتد امریکا واقع در شیکاگو نفوذ کردند و اطلاعات حساسی همچون تاریخ و مشخصات پرواز و حتی اطلاعات شخصی مسافران را به دست آوردند. در صورت درست بودن حدس متخصصین درباره تشخیص گروهی که این حمله صورت دادند، آنها می توانند به راحتی فایل هایی که از سیستم OPM این کشور دزدیده شده را با آنها مقایسه کنند تا به هدف هکرها هر چه زودتر پی ببرند.
اینها در حالی است که کیسی نورتون سخنگوی امریکن ایرلاینز اعلام کرده که این شرکت هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه اطلاعات مشتریانش در معرض خطر قرار گرفته باشد مشاهده نکرده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :