آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/21 00:00

ایران ایر نماد اقتدار کشور در صنعت هوانوردی است

حجت الله خدایی سوری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: متاسفانه به علت بی برنامگی، ایران ایر در فهرست شرکت های واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت که هم اکنون نیز وضعیت مطلوبی ندارد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید به ایران ایر اجازه دهد این شرکت ملی دوباره با توسعه زیرساخت های خود به سوددهی برسد و از سیاسی کاری در این زمینه باید خودداری شود.
وی از نحوه خصوصی سازی شرکت های دولتی در ایران انتقاد کرد و گفت: در صورتی که اصل 44 قانون اساسی مبنی بر واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی به درستی اجرا می شد، ما شاهد مشکلات اساسی در این زمینه نبودیم.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس تاکید کرد: دولت و مجلس باید تلاش کنند که ایران ایر به عنوان یک شرکت دولتی باقی بماند تا با تقویت ساختارهای آن، این شرکت بار دیگر به جایگاه واقعی خود در منطقه دست پیدا کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: دولت علاوه بر ایران ایر باید از فعالیت تمام شرکت های هوایی حمایت کند تا پس از پایان تحریم ها شاهد تقویت همه شرکت های هوایی در کشور باشیم.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :