آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/25 00:00

بالگردهای ارتش در غرب کشور مجهز به پرواز در شب شدند

امیر سرتیپ دوم منوچهر کاظمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه بالگردهای هوانیروز روز به روز پیشرفته تر از گذشته خواهند شد، افزود: بالگردهای این یگان با توجه به توان متخصصان داخلی به روز آوری شده و تمامی آنها مجهز به سیستم پرواز در شب شده اند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی اواخر خرداد ماه امسال از مهندسی معکوس چندین بالگرد خارجی خبر داد و گفت: این بالگردها با همت کارشناسان ایرانی ساخته شده و به هوانیروز تحویل داده شده اند.
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان همچنین عنوان کرد: بالگرد ملی که بالگردی پیستونی است، اکنون توسط شرکت پنها (پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران) و با کمک هوانیروز مراحل ساخت خود را طی می کند و تا پایان امسان تحویل ارتش خواهد شد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور، هوانیروز را دست بلند نیروی زمینی ارتش خطاب کرد و گفت: یگان بالگردی نیروی زمینی ارتش با توجه به توان ترابری، پشتیبانی و توان آتش سنگینی که دارد می تواند در هر شرایطی مورد استفاده قرار گیرد.
وی با بیان اینکه هوانیروز نخستین و آخرین یگان حاضر در جنگ تحمیلی بود، اظهار کرد: در ابتدای جنگ پیش از اینکه نیروهای ما به مرز برسند هوانیروز نخستین مشت نیروهای مسلح را به بعثی های عراق زد.
کاظمی ادامه داد: در عملیات مرصاد که پایان جنگ تحمیلی بود نیز هوانیروز پشت منافقان را شکست و آنها را زمین گیر کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :