آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/02/30 00:00

روسیه و هند بالگرد کاموف می سازند

به گزارش ایرنا، وزارت دفاع هند در اطلاعیه ای اعلام کرد: شرکت دولتی صادرات تسلیحات روسیه و شرکت دولتی صنایع هوایی هندوستان براساس برنامه «نارندرا مودی» نخست وزیر هند موسوم به «ساخت هند» برای دو برابر کردن سهم صنعت هوانوردی هند در تولید ناخالص داخلی این کشور در چند سال آینده، توافقنامه ای امضا کردند.
براساس این توافقنامه، روسیه متعهد شده است تجهیزات لازم برای تولید این بالگردها را به هند تحویل دهد. همچنین امکان صادرات این بالگردهای دو موتوره روسی به کشورهای دیگر در این توافقنامه پیش بینی شده است.
تولید 400 فروند بالگرد کاموف-226 (Ka-226) زمینه نوسازی ناوگان هوایی ارتش هند را فراهم می کند.
ناوگان هوایی ارتش هند در حال حاضر مجهز به بالگردهای قدیمی چیتا (Aerospatiale SA-315B) و چِتاک (Aerospatiale Alouette III) است.
از سال های گذشته تاکنون به دلیل سوانح مختلفی که برای این بالگردها رخ داده، همسران خلبانان نیروی هوایی هند در نامه هایی خطاب به فرماندهی نیروهای مسلح این کشور، توقف استفاده از این بالگردها را خواستار شده اند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :