آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/03/01 00:00

ارتقاء سطح کیفیت پروازها در گرو رقابتی شدن نرخ ها

علی عابدزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، با اشاره به آیین نامه رعایت حقوق مسافران، افزود: گام نخست در توسعه صنعت هوانوردی کشور آزادسازی نرخ پروازهای هوایی است تا شرکت ها بتوانند با تکمیل زیرساخت های مورد نیاز خود بتوانند در زمینه ارایه خدمات به مسافران با یکدیگر رقابت کنند.
وی اظهار داشت: همه شرکت های هوایی ملزم به رعایت این آیین نامه هستند زیرا اولویت نخست ما در این صنعت کسب رضایتمندی مسافران است. ارایه خدمت به مسافران از بدو ورود به فرودگاه، انجام پرواز ایمن و کسب رضایتمندی آنان از جمله وظایف ما در صنعت هوانوردی کشور است.
وی یادآور شد: شرکت های هوایی باید از توانمندیهای مالی مناسب برخوردار باشند تا بتوانند علاوه بر تامین ناوگان مناسب، به لحاظ اقتصادی نیز بتوانند خود را اداره کنند.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری بر ضرورت تامین ایمنی بیشتر در صنعت حمل ونقل هوایی تاکید کرد و افزود: یکی دیگر از وظایف مهم ما در این سازمان تامین ایمنی پروازها است تا مسافران با اطمینان بیشتری به مقاصد خود پرواز کنند.
وی کسب رضایتمندی مسافران، تامین ایمنی پروازها و حفظ شرکت های هواپیمایی را سه اولویت مهم سازمان هواپیمایی کشوری ذکر کرد و گفت: تعامل این سه بخش می تواند بسیاری از مشکلات ما را در این بخش برطرف کند.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری کاهش تاخیر، تسریع در جابه جایی مسافران و ارایه خدمت به مسافران را مهمترین خدمات شرکت های هوایی به مسافران اعلام کرد و اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری برنامه جامعی برای اجرای این اهداف مهم پیگیری می کند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :