آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/03/15 00:00

چین هلیکوپترهای رادار گریز میسازد

وزنامه رسمی چین امروز (جمعه) نوشت، این کشور توسعه نسل جدیدی از هلیکوپترهای نظامی را که قابلیت رادارگریزی دارند آغاز کرده و تا سال 2020 تحویل آنها به نیروهای مسلح این کشور را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رویترز، روزنامه انگلیسی زبان چاینا دیلی وابسته به دولت پکن نوشت: این هلیکوپتر رادارگریز از سوی "شرکت صنایع هوانوردی چین" که یکی از تولیدکنندگان ارشد سلاح در این کشور است، توسعه داده شده است.

در این گزارش به نقل از لین زومینگ، رئیس این شرکت عنوان شد، قابلیت‌های رادارگریزی این هلیکوپتر الگوهای رزمی ارتش آزادی خلق چین را تغییر شکل می‌دهد.

لین اظهار کرد: این رایج است که نیروهای زمینی هر چه بیشتر در میدان نبرد نیازمند هلیکوپتر می‌شوند زیرا آنها از قابلیت‌های رزمی و تحرک بهتری به نسبت خودروهای زرهی برخوردار هستند و می‌توانند محموله‌ها را به سربازان خط مقدم تحویل دهند.

وو شیمینگ، مدیر بخش طراحی هلیکوپتر این شرکت گفت: این هلی‌کوپترهای دارای مانوردهی عالی در محیط‌های پیچیده هستند و از قابلیت عملیات مشترک و استقامت زیاد برخوردارند.

در این گزارش اطلاعات بیشتری درباره این هلیکوپتر داده نشده است.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :