آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/03/22 00:00

مدیرعامل جدید سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح منصوب شد

به گزارش ایرنا از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم عبدالکریم بنی طرفی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی است و تا به کنون مسوولیت های مهمی را نظیر معاون فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاون فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و قائم مقامی مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح (از سال 88 تاکنون) بر عهده داشته است.
از تجارب عملی امیر بنی طرفی می توان به کارشناسی در امور هوانوردی، مدیریت پروژه های تحقیقات دفاعی در طول دوران دفاع مقدس و فرماندهی و مدیریت واحدهای مهندسی هواپیما در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.
امیر بنی طرفی همچنین علاوه بر حضور در جبهه های دفاع مقدس به مدت هشت سال، سابقه عضویت در گروه جنگ های نامنظم شهید چمران، شرکت در عملیات های رمضان، فتح خرمشهر، کربلای 4 و مرصاد را نیز در کارنامه خود دارد.
وی جانشین دکتر منوچهر منطقی شده که از آذر سال 1388 ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح را برعهده داشته است. 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :