آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/06 12:18

ایران 450 فروند ایرباس و بویینگ می خرد

به گزارش ایرنا به نقل از این پایگاه خبری، قرار است صنعت هوانوردی دنیا شاهد سفارشی باشد که از زمان سقوط شوروی به خود ندیده است.
شرکت های هواپیمایی ایران در دوران پساتحریم، برای سفاش هواپیماهای مدرن شرکت های غربی خیز برداشته اند.
به موجب توافق هسته ای، ایران به بیش از یکصد میلیارد دلار دارایی های مسدود شده خود در خارج از کشور دست می یابد و شرکت های هواپیمایی ایرانی از امکان به روز کردن ناوگان هوایی این کشور برخوردار می شوند.
به موجب تحریم های بی رحمانه غرب، آسمان ایران شاهد پرواز هواپیماهای دست دوم و سومی بود که قدمت آن دست کم به 20 تا 30 سال گذشته باز می گشت.
این پایگاه در ادامه گزارش داد: به رغم مشکل استفاده از هواپیماهای قدیمی در ایران، این کشور از بازار خوبی برای سفرهای هوایی برخوردار است، به طوری که اکنون 13 شرکت هواپیمایی مسافربری و 51 فرودگاه در ایران فعال است و در سال 2014 بیش از 50 میلیون نفر سفر هوایی را در این کشور انتخاب کرده اند.
این پایگاه در ادامه یادآور شد که ایران طی پنج سال آینده، 450 هواپیمای جدید را برای خرید سفارش می دهد.
به گزارش ایرنا، «حمید نجف» کارشناس صنعت هوانوردی چندی پیش با بررسی نیاز صنعت هوانوردی ایران در دوران پساتحریم گفت که تعداد هواپیماهای مورد نیاز کشورمان طی 10 سال آینده 300 فروند و میزان اعتبار مورد نیاز برای آن 18 میلیارد دلار خواهد بود.
وی افزود: از این تعداد، 80 فروند جت منطقه ای با متوسط قیمت خرید 30 میلیون دلار، 130 فروند هواپیمای باریک پیکر با متوسط قیمت خرید 50 میلیون دلار و 90 فروند هواپیمای پهن پیکر نیز با متوسط قیمت خرید 110 میلیون دلار خواهد بود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :