آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/08 17:27

بازدید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صنایع هوایی و مواد ترکیبی فجر

صبح روز گذشته مهندس علی عابدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان از بخش های مختلف صنعت هوایی و مواد ترکیبی فجر بازدید کرد.
 
بنا به گزارش تین نیوز از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در این بازدید مهندسین طراحی و ساخت چگونگی روند پروژه تحقیقاتی طراحی و ساخت هواپیمای دو موتوره با ظرفیت شش نفر که برای اولین بار در کشور ساخته می شود را تشریح کردند.
 
در این بازدید همچنین خط تولید هواپیمای یک موتوره با ظرفیت 4 نفر و مرکز طراحی توسعه کلاسهای هواپیمای سبک و فوق سبک نیز مورد بازدید رئیس سازمان قرار گرفت.
 
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و معاون استاندارد پرواز نیز در پایان از همت و درایت و حرکت رو به توسعه آن مجموعه و آمادگی آنها برای صدور دانش فنی طراحی هواپیماهای سبک به کشورهای متقاضی تجلیل و بر عزم سازمان هواپیمایی کشوری نسبت حمایت از آن شرکت تاکید کردند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :