آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/08 17:35

افتتاح اولین شرکت هواپیمایی اسلامی در مالزی

اولین خط هوایی اسلامی مالزی با هدف جذب هرچه بیشتر گردشگر راه‌اندازی شد.

این خط هوایی پس از دریافت چراغ سبز از سوی سازمان هواپیمایی مدنی مالزی آغاز به کار کرد و اولین پرواز این خط هوایی نیز از فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور به مقصد جزیره لنکاوی در شمال غرب مالزی انجام شد.
خط هوایی رایانی ایر (Rayani Air) خود را اولین خط هوایی در مالزی معرفی کرده است که مطابق با شریعت اسلامی عمل کرده و در تمامی پروازهای آن اصول اسلامی رعایت می‌شود.

بر اساس اعلام مسئولان خط هوایی رایانی ایر، اصول اسلامی در این خط هوایی به طور کامل رعایت می‌شود که از آن جمله می‌توان به رعایت حجاب اسلامی از سوی تمامی پرسنل، خدمه و میهمانداران و عرضه مواد غذایی حلال در آن اشاره کرد.

همچنین در این خط هوایی نوشیدنی‌های الکلی به هیچ عنوان سرو نخواهد شد و پیش از انجام هر پروازی نیز دعای اسلامی پخش خواهد شد.

این خط هوایی در آغاز فعالیت خود تنها به چند مقصد داخلی در مالزی پرواز خواهد کرد و برای پروازهای خود نیز از هواپیماهای بوئینگ 737 استفاده می‌کند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :