آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/08 21:29

هواپیمایی آسمان بدهکارترین شرکت به فرودگاه یزد

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد از بدهی 2 میلیارد و 400 میلیونی ایرلاین ها به فرودگاه یزد خبر داد و گفت: بخشی از ایرلاین ها در حال پرداخت بدهی های خود هستند و شرکت هواپیمایی آسمان بدهکارترین ایرلاین به فرودگاه یزد است.

سعداله وطن خواه در گفتگو با خبرنگار تین نیوز با بیان اینکه رقم بدهی های ایرلاین ها به فرودگاه یزد به رقم دو میلیارد و 400 میلیون تومان رسیده که نسبت به پنج ماه گذشته 300 میلیون تومان کاهش داشته است، اظهار کرد: بخشی از ایرلاین ها در حال پرداخت بدهی های خود هستند و شرکت هواپیمایی آسمان بدهکارترین ایرلاین به فرودگاه یزد است.

وی با اشاره به پروازهای فرودگاه یزد گفت: در حال رایزنی برای ایجاد مسیرهای هوایی یزد- زاهدان هستیم ضمن اینکه با ایرلاین ها برای برقراری پروازهای خارجی از جمله در مسیرهای ترکیه و دبی مذاکره داشتیم اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ایم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد تصریح کرد: به‌‌ منظور تسهیل در امر مسافرت و پاسخ به درخواست‌های مردمی مسیر یزد- کیش از دو پرواز به چهار پرواز در هفته افزایش یافت.

وی در خصوص آمار جابجایی مسافر در فرودگاه یزد گفت: در هشت ماهه اول سال جاری 161 هزار و 116 مسافر اعزام و پذیرش شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد رشد داشته است.

وطن خواه مجموع پروازهای فرودگاه یزد را در هشت ماهه اول امسال 3 هزار و 600 پرواز اعلام کرد و گفت: تعداد پروازهای فرودگاه یزد در هشت ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد رشد داشته است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :