آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/09 06:27

افزایش پروازهای رشت - مشهد

مدیرکل فرودگاه استان گیلان از افزایش پرواز رشت به مشهد از 7 دی‌ماه 94 در فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد.

«فتاح رضوانی»، مدیرکل فرودگاه استان گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، با اشاره به آخرین وضعیت پروازهای این فرودگاه در سال جاری اظهار کرد: از 7 دی‌ماه 94 تعداد پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، شیراز، عسلویه، کیش، بندرعباس، مشهد، اهواز به 64 سورتی در هفته رسید.

وی از افزایش راه‌اندازی پروازهای رشت به مشهد مقدس خبر داد و گفت: پرواز رشت به مشهد و بالعکس در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته که از طرف شرکت هواپیمایی تابان انجام می‌شود، به پروازهای فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت اضافه می‌شود.

رضوانی با اشاره به این‌که پیش از این پرواز رشت به مشهد در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه سردار جنگل رشت انجام می‌شد، افزود: با اضافه شدن پروازهای مشهد از 7 دی روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته پروازهای این مسیر به 20 سورتی در هفته رسید.

مدیرکل فرودگاه گیلان از فعالیت شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی، آسمان، ماهان، ایران‌ایر تور، کیش‌، تابان، نفت و کاسپین در فرودگاه رشت خبر داد و خاطرنشان کرد: در فرودگاه رشت از ساعت 6:30 صبح تا 20:30 شب، همه‌روزه عملیات پروازها انجام می‌گیرد.

وی یادآور شد: پروازهای تهران به رشت هر روزه، شیراز به رشت روزهای شنبه و سه‌شنبه، عسلویه به رشت روزهای شنبه و چهارشنبه، بندرعباس به رشت روزهای یکشنبه و جمعه، کیش به رشت روزهای یکشنبه و چهارشنبه و اهواز به رشت روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته در فرودگاه سردار جنگل رشت انجام می‌شود.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :