آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/14 05:39

برقراری پرواز لار - دوبی توسط هواپیمایی آسمان

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان و مدیرکل فرودگاه لارستان طی جلسه‌‌یی درباره را‌ه‌اندازی مجدد پرواز این شرکت در مسیر دبی- لار- دبی رایزنی کردند.
 
به‌گزارش تین نیوز از روابط‌عمومی فرودگاه لارستان؛ در این جلسه که علایی مدیرعامل آسمان به همراه معاونان و مدیرکل منطقه جنوب کشور این شرکت هواپیمایی و انصاری فرد مدیرکل فرودگاه لارستان حضور داشتند، درباره امکانات و لوازم  از سرگیری این پروازها گفتگو شد.

پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر دبی- لار- دبی که از قبل در این فرودگاه انجام می‌شد، بدلیل کمبود ناوگان از شانزدهم آذرماه گذشته لغو شد.

دو طرف همچنین درباره پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیرهای جدید از جمله  مشهد٬ عتبات٬ مسقط٬ تهران٬ شیراز و کیش بحث و تبادل نظر کردند.

گفتنی است؛ در حال حاضر پروازهای لارستان به امارات(دبی و شارجه) توسط شرکت‌های هواپیمایی فلای دبی و ایرعربیا انجام می‌شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :