آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/14 05:43

مدیر عامل جدید فرودگاه بجنورد منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور٬ سید مهدی رزاز به مدت دو سال به عنوان مدیر فرودگاه بجنورد منصوب شد.
 
به‌گزارش تین نیوز | روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ رحمت‌اله مه‌آبادی در این ابلاغ از سید مهدی رزاز خواسته است با استفاده کامل از ظرفیت‌های در دسترس و هماهنگی لازم با استاندار محترم٬ تمام توان و تجارب خود را در جهت پیشرفت اهداف شرکت فرودگاه‌های کشور و برنامه‌های توسعه استان٬ با تاکید بر اجرای دقیق ماموریت‌های خود بکار گیرید.

استقرار سیستم مدیریت ایمنی، نظام ارزیابی عملکرد و بهبود فرآیند مستندسازی در فرودگاه و واحدهای ستادی تابعه.

ارتقای سطح خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جهت جلب رضایت و پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و دیگر ذینفعان با تأکید بر تعامل لازم با فرودگاههای اطراف وپایش فرودگاههای رقیب منطقه و هماهنگی موثر با شرکت های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی – امنیتی ودیگر نهادهای عامل در خدمات فرودگاهی و بهینه سازی فرآیندها.

ارتقای سطح فرهنگ، اخلاق و دیسیپلین حرفه ای، توسعه کار تیمی، افزایش سطح مهارت‌ها و بهبود شرایط کاری « منابع انسانی متخصص » ضمن تاکید بر شناسایی و پرورش نیروهای مستعد و جوان با هدف همتاپروری و کادرسازی.

نگهداری اصولی زیر ساخت های موجود و بهره برداری موثر و اقتصادی از ظرفیت های فرودگاهی و فضای تحت کنترل، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها، با هدف حفظ و افزایش ثروت سهامداران ضمن تاکید بر انضباط مالی، اجتناب از هرگونه اتلاف منابع،کاهش هزینه ها با تأکید بر کاهش مصرف انرژی، رعایت دقیق قوانین و مقررات ناظر و هماهنگی کامل با ستاد شرکت.

پیگیری لازم جهت اجرای مناسب و به موقع طرحهای توسعه فرودگاهی با تاکید بر تکمیل هر چه سریعتر ترمینال.بدیهی است عملکرد آن مدیریت بر اساس شاخص‌های ناظر بر ماموریت مذکور، هر شش ماه توسط اینجانب مورد بررسی قرار گرفته و کلیه حوزه‌های ستادی و فرودگاهی شرکت نیز موظف به همکاری کامل و حمایتهای همه جانبه از آن مدیریت جهت تحقق ماموریت‌ها و دیگر برنامه‌های ابلاغی خواهند بود. 
 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :