آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/14 14:00

پایان بررسی فنی فرودگاه بجنورد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌شمالی گفت: هواپیمای فلای چک که برای تعیین وضعیت فرودگاه بجنورد و بررسی‌های فنی در استان مستقر شده بود سرانجام امروز به کار خود پایان داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، محمدحسین علی نیا در بازدید از فرودگاه بجنورد و بررسی فرآیند فلای چک بیان کرد: هواپیمای فلای چک، به‌منظور چک‌کردن و بررسی فنی دستگاه آی.ال. اس در فرودگاه بجنورد به مدت چند روز در استان مستقر بود و موضوع نصب تجهیزات دستگاه آی ال اس و سیستم کمک ناوبری فرودگاه پس از مدت‌ها پیگیری به اتمام رسید که خبر خوش و مسرت بخشی برای تمام مردم استان است.

وی توضیح داد: دستگاه آی.ال. اس برای حل مشکل کنسلی پروازها در شرایط نامناسب آب و هوایی در فرودگاه بجنورد نصب می‌شود که شرایط نشست‌ و برخاست هواپیما در شرایط بارندگی را میسر می‌کند. از اوایل بهمن، این موضوع کلید می خورد چرا که باید آزمایش‌های انجام شده برای تصویب نهایی به سازمان هواپیمایی کشوری فرستاده شود.

علی‌نیا تصریح کرد: در دو سال اخیر اقدامات خوبی جهت توسعه فرودگاه بجنورد صورت گرفته و تاکنون 600 میلیارد ریال برای توسعه باند، ترمینال فرودگاه و ساختمان‌های جانبی و 100 میلیارد ریال جهت حل مشکلات فرودگاه همچون روشنایی و بهسازی باند اختصاص داده شده است.

وی بیان کرد: به دنبال چنین اتفاقات خوب و خوشایندی برنامه‌های پرواز به گونه‌ای تنظیم خواهد شد که در زمان مناسب و در دونوبت صبح و شب صورت گیرد.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :