آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/14 18:00

پوتین از نیروی هوایی روسیه در سوریه تقدیر کرد

به گزارش ایرنا، پوتین روز پنجشنبه در پیام خود گفت: مردم روسیه مطابق سنت های دیرینه، جشن سال نو را در بین اعضای خانواده خود و با حضور نزدیک ترین افراد و دوستان برگزار می کنند.
رییس جمهوری روسیه در ادامه پیام خود افزود: امروز به ویژه جشن سال نو را به نظامیانی تبریک می گویم که با تروریسم بین المللی مبارزه و از منافع ملی روسیه در مناطق دور از کشور دفاع می کنند و از خود اراده قوی و عزم راسخ و قاطعیت نشان می دهند.
وی افزود: به این روحیه در تمام امور و همه جا نیاز داریم. موفقیت ما در همه امور در گرو تلاش موثر و دستاوردهای هر یک از ما است.
به گزارش رسانه های روسی، سال نوی 2016 در شرقی ترین نقطه روسیه فرا رسیده است و ساعاتی بعد به مناطق سیبری، اورال و نواحی اروپایی روسیه همچون مسکو و سن پترزبورگ می رسد و آخرین نقطه این کشور که به استقبال سال جدید می رود منطقه برون گان کالینین گراد در سواحل بالتیک است.
واحدهای هوایی روسیه در قالب 60 هواپیما و بالگرد نظامی از 90 روز پیش (از روز سی ام ماهخ سپتامبر) در سوریه علیه گروه های تروریستی به ویژه داعش عملیات هوایی اجرا می کنند و تا کنون 9 هزار مرکز تروریست ها را هدف قرار داده و نابود کرده اند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :