آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/14 22:40

ایکائو و نوید آینده بهتر در صنعت فرودگاهی ایران

مجموع فعالیت‌ها و سیاست‌های در نظر گرفته شده در شرکت فرودگاه‌ها، نوید آینده‌یی بهتر را در این بخش از صنعت هوانوردی ایران می‌دهد.
 
به‌ گزارش تین نیوز از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، رییس بخش اطلاعات هوانوردی دفتر منطقه‌یی ایکائو در خاورمیانه و اروپا با بیان این مطلب تاکید کرد؛ با همتی که در زمینه اجرای سیاست‌های جدید در فرودگاه‌های ایران به چشم می‌خورد باید منتظر تحولات تازه در این زمینه باشیم.

عباس نیک‌نژاد با اشاره به اینکه فرودگاه‌های ایران از بزرگترین زیرساخت‌ها و توانمندترین نیروهای متخصص بهره‌مندند، گفت: الزامات ایکائو ایجاب می کند در کنار این توانمندی‌ها، اطلاعات هوانوردی و تجهیزات مورد نیاز فرودگاه‌های ایران بروز شود. 

وی با اعلام دو برابر شدن پروازهای عبوری از ایران در یک سال اخیر، به تلاش همراه با شیطنت رقبای منطقه‌یی ایران برای نا امن جلوه دادن فضای ایران اشاره کرد و افزود: با وجود تحریم‌های هوایی علیه ایران طی چندین سال اخیر، فضای ایران امن‌ترین فضای منطقه به شمار می‌آید اما برای استمرار این وضعیت باید تجهیزات هوانوردی ایران بروز شود.

به گفته نیک‌نژاد طی پنج سال اخیر ترافیک هوایی در ایران 4 برابر شده و ایران توانسته است براساس آمار در سپتامبر سال 2015 با 40 هزار پرواز سالانه همراه با عربستان مقام نخست ترافیک منطقه را به خود اختصاص دهد.
وی ترافیک هوایی منطقه خاورمیانه را از پر رشدترین مناطق هوایی جهان دانست و گفت: ترافیک هوایی در این منطقه سالانه 14 درصد رشد دارد که این موضوع لزوم نگاه ویژه به صنعت هوانوردی ایران را ایجاب می کند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :