آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/15 02:00

بازدید معاون استاندار از سامانه کمک ناوبری فرودگاه بجنورد

همزمان با انجام عملیات چک پروازی سیستم کمک ناوبری ILS در فرودگاه بجنورد، معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از فرایند چک پروازی و تنظیم آنتن‌های این سیستم در فرودگاه بجنورد بازدید کرد.

به‌گزارش تین نیوز از روابط‌ عمومی فرودگاه بجنورد در این بازدید علی نیا معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از زحمات مسئولان فرودگاه بجنورد به‌ویژه کارشناسان اداره‌کل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه‌ها و کارشناسان واحد الکترونیک فرودگاه بجنورد  قدردانی و تشکر کرد.

سامانه کمک ناوبری ILS  دی ماه سال گذشته وارد فرودگاه بجنورد شده وعملیات نصب آن در خرداد ماه سال جاری به پایان رسیده بود که با ورود هواپیمای فلایت چک آخرین گام برای بهره برداری از این سیستم برداشته شد.

به گفته مسئولان فرودگاه بجنورد با کسب تائید صحت عملکردی دستگاه یاد شده،  بهره‌برداری رسمی از آن در اولین فرصت ممکن صورت خواهد پذیرفت.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :