آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/15 06:46

فرودگاه مشهد زیر ذره بین مسافران

طرح ارزیابی سطح کیفیت خدمات فرودگاهی از دیدگاه مسافران منطبق با دستورالعمل‌های اتحادیه بین‌المللی فرودگاه‌‌ها (ACI) و دپارتمان ASQ در هفته اول بهمن ماه سال جاری در فرودگاه بین‌المللی مشهد اجرا می‌شود.
 
به‌گزارش تین نیوز از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، دفتر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی (ASQ)٬ سطح خدمات فرودگاهی در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به عنوان مهمترین فرودگاه کشور از دیدگاه قطب گردشگری - زیارتی را از دیدگاه مسافران ارزیابی می‌کند.

این اقدام در راستای اجرای طرح ارتقای کیفیت خدمات فرودگاهی در فرودگاه‌های کشور و با توجه به ارزیابی های انجام شده در 6 ماهه نخست سال توسط (ASQ)دفتر  و قابل قبول بودن سطح کیفیت خدمات فرودگاه مذکور و پتانسیل بالا در خصوص سطح خدمات فرودگاهی در هفته اول بهمن ماه سال جاری در فرودگاه مشهد انجام می‌شود.
بر این اساس نتایج حاصله از اجرای این برنامه در وهله نخست، جمع‌آوری اطلاعات و دیدگاه‌های مسافران در خصوص موارد ذیل است.
             ارزیابی مسافران از خدمات فرودگاه چگونه است؟
             فرودگاه به لحاظ نوع ترافیک، سطح و کیفیت خدمات فرودگاهی به مسافران چه تفاوتی با فرودگاههای  هم‌ رده خود در دنیا دارد؟
             چه خدمات و سرویس‌هایی به طور خاص برای فرودگاه اهمیت بیشتری دارد ؟
             دیدگاه‌ها و اولویت‌های مسافران چگونه بوده و به چه شکل در گذر زمان تغییر می‌کند؟
             روند تغییرات نیاز سنجی مسافران و سطح انتظارات گردشگران زیارتی در فرودگاه چگونه است؟
گفتنی است؛ در حال حاضر برنامه‌ریزی مراحل اجرایی شامل مراحل طراحی، تدوین پرسشنامه و فرآیند اجرایی آن در حال انجام بوده و پیش‌بینی می‌شود با مطلوب بودن نتایج حاصل، در مراحل بعدی این فرودگاه به‌عنوان  Member ship در دپارتمان ASQ معرفی و در رتبه‌بندی بین‌المللی (Ranking)قرار گیرد

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :