آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/15 08:50

سطوح پروازی فرودگاه بین المللی مهرآباد خط کشی شد

خط‌ کشی سطوح پروازی و اپرون شرقی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با هدف ارتقای ضریب ایمنی نشست و برخاست هواپیماها و تسهیل در پارک هواپیماها در موقعیت‌های مناسب انجام شد.

به‌ گزارش تین نیوز از روابط‌ عمومی فرودگاه‌ بین‌المللی مهرآباد، علی رستمی مدیرکل این فرودگاه با اعلام این خبر گفت: عملیات خط‌کشی سطوح پروازی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد شامل باندها، تاکسی‌ وی و اپرون به‌منظور بالا بردن سطح ایمنی پروازها به صورت دوره‌یی و مداوم انجام می‌شود.

رستمی گفت: عملیات خط‌کشی اپرون شرقی فرودگاه بین المللی مهرآباد همزمان با عملیات پرترافیک پروازی هواپیماها در مهرآباد بدون توقف پروازی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: اپرون شرقی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد سال گذشته  مورد بازسازی و بهسازی کامل قرار گرفته بود اما پروژه خط‌کشی آن مدتی به تعویق افتاد بود، این پروژه هفته پیش با هدف افزایش ضریب ایمنی و استانداردسازی سطوح پروازی در فرودگاه مهرآباد انجام گرفت.

گفتنی است؛ با توجه به اینکه فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تنها فرودگاهی است که عملیات خط‌کشی سطوح پروازی خود را توسط پرسنل ماشین‌آلات اداره کل انجام می دهد این پروژه نیز به کمک پرسنل اداره ماشین‌آلات و هماهنگی و همکاری برج مراقبت و ایمنی و آتش‌نشانی انجام شده است و موقعیت‌های پارک هواپیما از 101 تا118 اپرون شرقی فرودگاه خط‌کشی شد.

یادآور می‌شود روزانه به طور متوسط 350 پرواز به صورت نشست و برخاست در فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :