آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/15 17:15

هواپیمای بدون سرنشین برای جلوگیری از حملات تروریستی

متخصصان در انگلستان، هواپیمای بدون سرنشین جدیدی طراحی کرده‌اند که از حملات تروریستی احتمالی در مجامع عمومی جلوگیری می‌کند.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا منطقه خراسان، این هواپیما که به گفته سازندگان، با موفقیت مرحله نهایی آزمایشات را پشت سرگذاشته است، روی بام مکان برگزاری یک مراسم یادبود نصب شده و اولین بار توسط پلیس انگلستان به کار گرفته شد.

این هواپیما که ساخت و طراحی آن توسط یک کنسرسیوم بریتانیایی انجام شده، قادر به تشخیص، ردیابی و بلوکه کردن وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین کوچکی است که توسط دشمن به پرواز در می‌آید تا از این طریق بتواند جان صدها نفر را از حملات تروریستی حفظ کند.

یک منبع موثق پس از انجام موفقیت‌آمیز آزمایش این هواپیما اظهار کرد: این سیستم در کنار سایر عملیات امنیتی مراسم به خوبی کار کرده و سازندگان از طرز کار آن راضی بوده‌اند.

این سیستم قابل حمل با استفاده از رادار قادر به شناسایی هواپیماهای کوچکی است که حتی با سرعت پایین و در فاصله چهار مایلی آن در پرواز هستند.

یک دوربین نیز، هواپیماهای کوچک را ردیابی کرده و قبل از دریافت سیگنال‌های کنترل‌کننده، پرواز را برایشان غیرممکن می‌کند.

کل این فرایند 15 ثانیه به طول می‌انجامد.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :