آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1394/10/15 18:53

انتصاب مشاور ارتباطات و رسانه مدیر عامل شرکت هواپیمایی قشم

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم، عباس مسیبی به سمت مشاور مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم در امور ارتباط و رسانه منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم در حکم صادره از سوی مهندس محمود شکرآبی آمده که با توجه به تعهد، تجربه، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور مدیرعامل در امور ارتباطات و رسانه منصوب می‌شوید. انتظار دارد با برنامه‌ریزی مناسب و اطلاع‌رسانی مداوم و بهره‌گیری از تمام امکانات و ابزارهای رسانه‌ای، تعامل با اصحاب رسانه و همچنین نظارت مستقیم بر کلیه امور مربوط به روابط عمومی در چارچوب آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف عالیه شرکت هواپیمایی قشم موفق و کوشا باشید. موفقیت جنابعالی را از ایزد منان مسئلت دارم.

مسیبی پیش از انتصاب به عنوان مشاور در امور ارتباطات و رسانه مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم مسئولیت‌هایی از قبیل مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مدیر روابط عمومی مرکز آموزش هوانوردی و فرودگاهی کشور و مدیر روابط عمومی سازمان مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران را بر عهده داشته است.

عضویت در انجمن متخصصان روابط عمومی کشور، عضویت در باشگاه خبرنگاران جوان صداو سیما، مدیر روابط عمومی خبرگزاری، مسئول کمیته روابط عمومی انجمن رکت‌های حمل و نقل هوایی، مدیر اجرایی پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی هوافضای ایران،عضو شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت راه و مشاور ارتباطات و رسانه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری اسلامشهر نیز از سوابق اجرایی مسیبی است.

مدرس دانشگاه، عضو شورای بسیج سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌های کشور و عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان هواپیمایی کشوری نیز از سوابق آموزشی و ارزشی مسیبی محسوب می‌شود.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :