آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/01/25 12:07

تاکید پوتین بر اهمیت همکاری آمریکا و روسیه در فضا

رئیس جمهور روسیه امروز (سه‌شنبه) همزمان با "روز جهانی پرواز انسان به فضا" اظهار کرد، صنعت فضا یک حوزه مهم همکاری میان مسکو و واشنگتن است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه امروز مصادف با 12 آوریل که "روز جهانی پرواز انسان به فضا" اعلام شده به این مناسبت یک ویدیو کنفرانس را با ایستگاه فضایی بین المللی برقرار کرد. در تاریخ 12 آوریل 1961 یوری گاگارین، فضانورد سرشناس روسی به فضا رفته و تبدیل به نخستین انسانی شد که به فضا سفر کرده است.

پوتین در اظهارات خود به مناسبت این روز گفت: به رغم همه مشکلاتی که ما بر روی زمین داریم، انسانها در فضا در کنار هم و دست در دست هم همکاری می کنند و به یکدیگر در اجرای مهمترین وظایفی که نه فقط به نفع کشورهای ما بلکه به نفع کل انسانیت است کمک می کنند. این حوزه یک حوزه بسیار مهم همکاری میان ما و آمریکا و همچنین کشورهای دیگر است.

در 7 آوریل 2011 همزمان با پنجاهمین سالگرد سفر یوری گاگارین به فضا، مجمع عمومی سازمان ملل بر اساس ابتکار عمل روسیه روز 12 آوریل را روز جهانی پرواز انسان به فضا نامگذاری کرد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - افزودنی شبیه ساز پرواز


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :