آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/01/27 12:00

ارائه مجوز مراکز آموزشی خلبانی به دو کشور آسیایی

مدیرکل دفتر گواهینامه‌ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی با اعلام این خبر که درخواست‌های بسیاری از کشورهای اروپایی برای دریافت مجوز فعالیت آموزشی از این اداره کل صورت گرفته است گفت: تاکنون دو مجوز برای کشور ترکیه و هند صادر شده است.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، محمدرضا کاظمی‌پور با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته در خواست‌های متعددی از شرکت‌های هواپیمایی و مراکز آموزشی خلبانی از کشورهای مختلف نظیر آمریکا، کانادا، فرانسه، ترکیه، هند، جمهوری چک، لیتوانی و استوانی برای دریافت مجوز فعالیت آموزشی از دفتر گواهینامه و امتحانات امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری داشته‌اند.

وی با بیان اینکه تاکنون مجوز برای دو کشور ترکیه و هند صادر شده است اظهار داشت: سایر درخواست‌ها در مراحل انجام مقدمات و مراحل تشریفاتی خود هستند.

مدیرکل دفتر گواهینامه‌ها، امتحانات و امور پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: این‌گونه درخواست‌ها نشان از اعتبار و توان کارشناسی و نتیجه ارزشیابی انجام شده از سازمان هواپیمایی کشوری است.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :