آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/01/28 11:46

تفاهم ایران و ایتالیا برای توسعه و بهسازی فرودگاه مهرآباد

مقامات دولتی ایران با شرکت سه‌آ (sea) برای توسعه و بهسازی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران تفاهم‌نامه امضا کردند.
 
به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ در جریان سفر صبح امروز(سه‌شنبه) ماتئو رنتزی نخست وزیر ایتالیا و هیات همراه وی به تهران، هفت سند همکاری میان طرفین به امضا رسید که امضای یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با شرکت فرودگاه‌های میلان ایتالیا از جمله آنها است.

بر اساس تفاهم‌نامه‌های امضا شده، شرکت سه‌آ (sea) ایتالیا که فرودگاه‌های متعددی از جمله فرودگاه شهر میلان را اداره می‌کند، ساخت یک ترمینال مجهز و مدرن به جای ترمینال‌های شماره 1، 2 و 5 فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران به مساحت 80 هزار متر مربع و همچنین 3 هزار مترمربع پارکینگ و بهسازی اپرون این فرودگاه را با مقامات ایرانی را برعهده گرفت.

صبح امروزهفت سند همکاری در دو بخش دولتی و خصوصی در جریان مذاکره هیات ایرانی به ریاست دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران و ماتئو رنتزی نخست وزیر ایتالیا به امضا رسید.

یادداشت تفاهم همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و راه آهن دولتی ایتالیا ٬ یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت فرودگاه‌های میلان ایتالیا ٬ یادداشت تفاهم همکاری در زمینه گردشگری و فعالیت‌های فرهنگی ، تفاهم‌نامه همکاری صنعتی بین وزارت نیروی ایران و وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا ٬ یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت انل و شرکت ملی صادرات گاز ایران و یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت کارگاز سیستم ایران و شرکت دانیلی ایتالیا در زمینه تولید انواع مفتول، میلگرد و تسمه مورد نیاز صنایع خودرو هفت سند همکاری امضاشده بین ایران و ایتالیا هستند.

بر اساس این گزارش، یک هیات بزرگ ۲۵۰ نفری سیاسی و اقتصادی با دستور کار گسترش و ارتقای روابط دوجانبه در دوران پساتحریم، نخست وزیر ایتالیا را در سفر به تهران همراهی می‌کنند.
علاوه بر دیدار با رییس جمهوری؛ دیدار و گفت‌وگو با دیگر مقام های بلندپایه جمهوری اسلامی ایران، توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری دو کشور در دوران پساتحریم و حضور فعال شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران ایتالیایی در ایران، از اهداف سفر رنتزی بیان شده است.

وزیر آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها، برخی معاونان وزارتخانه‌ها، روسای موسسه بیمه ضمانت صادرات «ساچه»، شرکت نفت «انل» و اتحادیه صنایع «کنفیندوستریا»، موسسه تجارت خارجی «ایچه» ، نمایندگان شرکت های کوچک و متوسط، صاحبان صنایع و مدیران ارشد بانک های بزرگ ایتالیا نخست وزیر این کشور را در سفر به تهران همراهی می‌کنند.

اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :