آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/01 11:39

شکایت باشگاه پرسپولیس از هواپیمایی عمان

به دلیل پرداخت نشدن مطالبات اعضای تیم پرسپولیس که یک روز بیشتر در عمان باقی ماندند احتمال شکایت این باشگاه از هواپیمایی عمان وجود دارد.

در تعطیلات عید نوروز امسال تیم فوتبال پرسپولیس برای برپایی اردوی آماده‌سازی یک هفته‌ای به کشور عمان رفت اما در زمان بازگشت حدود 8 نفر از اعضای این تیم به دلیل اشتباهی که شرکت هواپیمایی عمان ایر انجام داده بود نتوانستند همراه با سایر اعضای پرسپولیس به ایران برگردند و به همین دلیل آنها یک روز بیشتر در کشور عمان باقی ماندند.

این 8 نفر شامل 5 بازیکن و 3 عضو کادر پزشکی و تدارکات پرسپولیس بودند که بعد از حدود 20 روز هنوز نتوانستند مطالبات مالی خود را به دلیل باقی ماندن در کشور عمان از این شرکت هواپیمایی دریافت کنند.

در همین رابطه مسئولان باشگاه پرسپولیس در صورتی که نتوانند به صورت مسالمت‌آمیز پول این افراد را از شرکت هواپیمایی عمان ایر دریافت کنند به احتمال فراوان طی روزهای آینده از این شرکت هواپیمایی عمانی شکایت خواهند کرد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :