آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/04 17:45

بدهی 700میلیاردی شرکت‌های هواپیمایی به شرکت فرودگاه‌ها

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های فرودگاهی کشور نیازمند 17 هزار میلیارد تومان اعتبار است، گفت: شرکت فرودگاه‌ها در حال حاضر بیش از 700 میلیارد تومان از شرکت‌های هواپیمایی طلب دارد.
 
به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ رحمت‌اله مه‌آبادی در جمع مدیران فرودگاه‌های کشور اظهار کرد: این میزان اعتبار در صورت تامین و به‌کارگیری، فقط ما را در زمینه حل مشکلات ایمنی مطمئن می‌کند.
 
وی با بیان اینکه فرودگاه‌هایی چون مهرآباد، شیراز، مشهد، تبریز و دیگر فرودگاه‌ها با مشکلات زیرساختی روبه‌رو هستند، تصریح کرد: برخی دستگاه‌های ناوبری ما که روزانه 2 هزار پرواز را رصد و هدایت می‌کنند، باید نوسازی شوند که انجام این کار نیز به 250 میلیون دلار نیاز دارد تا بتوان زیرساخت‌های ترافیک هوایی را اصلاح کرد.
 
مه‌آبادی میزان درآمد شرکت فرودگاه‌ها را 1500 میلیارد تومان اعلام کرد و با اشاره به اینکه تحصیل این درآمد حتمی نیست افزود: درآمد ما تقریبا ثابت و هزینه‌هایمان در حال افزایش است، درحالی که یارانه خدمات تکلیفی که به دیگر دستگاه‌ها می‌دهیم، بخش عمده‌ای از درآمد ما را می‌گیرد.
 
وی تاکید کرد؛ پرداخت یارانه‌ها شرایط را برای ما پیچیده‌تر کرده است.
 
به گفته مه‌آبادی، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در حال حاضر بیش از 700 میلیارد تومان از شرکت‌های هواپیمایی طلب دارد که این طلب نه تنها وصول نشده، بلکه طلب وصول نشده ما باعث افزایش درآمد همین شرکت‌ها شده است.
 
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با بیان اینکه برای حل مشکلات موجود تلاش گسترده‌ای از طرف مدیران شرکت آغاز شده، افزود: قانون‌گذار برای حل این مشکلات قانون خاص را پیش‌بینی کرده اما تاکنون برای عملی شدن این موضوع غفلت شده است.
 
مه‌آبادی یکی از راه‌های حل مشکلات موجود شرکت را استفاده از قانون خاص دانست و قانون خاص مانع بروز بسیاری مشکلات و حل آنها خواهد شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :