آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/02/05 21:24

دو دستاورد بزرگ از حضور ایرفرانس در ایران

یک کارشناس و تحلیلگر صنعت هوانوردی در رابطه با حضور ایرفرانس در ایران، گفت: تعامل با جامعه‌جهانی باید از اهداف اصلی تصمیم‌گیران کشور باشد.
 
امیرناصر اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار تین‌نیوز درباره ورود شرکت هواپیمایی ایرفرانس به ایران، عنوان کرد: حضور شرکت‌های هواپیمایی مطرح جهان در ایران باعث رقابت‌پذیری بین شرکت‌های هواپیمایی داخلی می‌شود.
 
وی در همین زمینه ادامه داد: حضور شرکت هواپیمایی همچون ایرفرانس باعث همسو شدن با کشورهای جهان خواهد شد و در همین راستا تعامل بین ایران و سایر کشورها افزایش خواهد یافت.
 
این کارشناس صنعت هوایی بر این باور است؛ ورود کشورهای مطرح جهان برای ایران دو دستاورد بزرگ در پی خواهد داشت؛ اول ورود ارز خارجی به کشور و دوم مطرح شدن ایران در جامعه جهانی.
 
اخوان خاطرنشان کرد: مردم کشور نمی‌پذیرند که ایران در جهان منزوی باشد، پس تعامل با جامعه‌جهانی باید از اهداف اصلی تصمیم‌گیران کشور باشد. تحقق این عمل رفاه ملی را به ارمغان خواهد آورد.
 
به گفته وی؛ بعد از برجام نیاز است در بخش سازمان و مدیریت، ساختارهای پویا و نوآوری در مدیریت، آموزش نیروی متخصص انسانی با استانداردهای به‌روز، افزایش اطلاعات و دانش فنی در صنعت هوانوردی، رشد و توسعه دانش فنی، بروزرسانی ماشین‌آلات و تجهیزات به‌ویژه در حوزه ناوبری و فرودگاهی و افزایش ناوگان حمل‌ونقل هوایی مواردی هستند که باید به آن توجه جدی صورت بگیرد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - افزودنی شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :